اخبار شرکت صنعتی و بازرگانی صحت
  • موفقیـت های صحت
  • همایـش و نمایـشگاه های صحت
  • کمپیـن های صحت
  • کمپیـن های صحت
ارتباط صنعت و دانشگاه

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت با توجه به رسالت خود و نظر به اهمیت فعالیتهای مشترک بین صنعت و دانشگاه ، همچنین به منظور رفع نیازهای جامعه و ارتقا سطح علمی دانش پژوهان و افزایش سطح کیفی محصولات آرایشی و بهداشتی موجود در بازار تصمیم به همکاری علمی و عملی با دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر داشته و در این راستا با تعدادی از مراکز علمی قرارداد همکاری متقابل منعقد نموده است.

از جمله این همکاری های مشترک می توان به قرار داد مشترکی که بین این شرکت و دانشگاه تربیت مدرس تحت عنوان " ارزیابی ترکیبات موثره گیاهی با ویژگیهای کاربردی در صنایع بهداشتی" منعقد شده است اشاره نمود. نتایج بررسی های صورت گرفته در این طرح بعنوان مقاله ای در پنجمین کنگره عناصر کمیاب که در دیماه سال 95 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد ارائه و بعنوان مقاله منتخب برگزیده شد.
رونمایی از محصولات جدید برند صحت

برند صحت به منظور تکمیل سبد محصولات و تنوع بخشی به آن ها جهت جلب رضایت حداکثری مصرف کنندگان گرامی، اقدام به تولید محصولات جدید در گروه خانگی شامل مایع ظرفشویی چوبک و مایع ظرفشویی نعناع نموده است. همچنین برخی از محصولات خود را اعم از شامپو زیتون ، شامپو پروتئینه کلاژن، شامپو بچه، شامپو معمولی، شامپو برای موهای خشک، شامپو ملایم و شامپو خیلی ملایم را با اعمال تغییراتی در فرمول، بسته بندی و لیبل روانه بازار نموده است. همزمان با شصتمين سالروز تاسيس شرکت صنعتي و بازرگاني صحت، مفتخر به معرفي شش عضو جديد خانواده ي صحت هستيم. به همين مناسبت مراسم رونمايي از اين محصولات در روز چهارشنبه ، 27 اَمرداد 1395، با حضور مديران شرکت و گروهي از متوليان توليد اين محصولات برگزار گرديد. در اين مراسم پس از رونمايي و معرفي محصولات جديد برند صحت، کيک هايي نمادين از محصولات جديد، توسط جمعي از مسئولين شرکت صنعتي و بازرگاني صحت، برش زده شد.

محصولات جديد برند صحت مایع ظرفشویی آلوئه ورا صحت مايع دسشويي فوم صحت شامپو نارگیل صحت
مايع دستشويي نارگيل کارمند نمونه محصولات جديد برند صحت شامپو بچه صحت
هفتمین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کارآفرینان برتر مدیران اشتغالزای شرکت

برند صحت برای دومین سال پیاپی موفق به کسب تندیس از هفتمین جشنواره ملی تجلیل از کارافرینان برتر و مدیران اشتغالزای کشور گردید. این مراسم که در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار گردید ؛ میزبان بزرگانی چون آقایان دکتر علی اکبر صالحی، دکتر عباس عراقچی، دکتر مصطفی کواکبیان بوده است.

کارافرینان برتر برند صحت ، کارافرین برترنشان زرین استقامت ملی در تولید صنایع شوینده و بهداشتی کشور
برند صحت که در سال 1395 در پانزدهمین اجلاس سران و مدیرین معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی، حضور یافت موفق به دریافت نشان زرین استقامت ملی در تولید صنایع شوینده و بهداشتی کشور و نشان ملی پرمصرف ترین محصول شوینده و بهداشتی کشور در سال 1395 گردید.


دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت - بهمن ماه 1395

برند صحت برای دومین سال پیاپی موفق به کسب تندیس از هفتمین جشنواره ملی تجلیل از کارافرینان برتر و مدیران اشتغالزای کشور گردید. این مراسم که در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، میزبان شخصیت‌هایی چون دکتر علی اکبر صالحی، دکتر عباس عراقچی و دکتر مصطفی کواکبیان بود.


نمایشگاه تجهیزات و لوازم آرایشی حرفه ای بهداشتی روسیه- فروردین 1395
حضور شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم آرایشی حرفه ای برای سالن های زیبایی در 26،27 و 28 فروردین ماه سال 1395 در روسیه، و دریافت دیپلم حضور در نمایشگاه.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و مواد شوینده حرفه ای برای سالن های زیبایی، روسیه فروردین 95 حضور بازدیدگنندگان در غرفه ی صحت مذاکره و گفتگو علاقه مندان به محصولات گیاهی حین بازدید از غرفه ی صحت در روسیهسومین جشنواره ملی سالیانه برترین شرکت های ایران(تاپکس)

جشنواره ی تاپکس با ایجاد ارتباط تنگاتنگ میان شرکتهای سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی، اتاقهای بازرگانی و شوراهای همکاری مشترک خارجی مصمم به ایجاد تعامل سازنده و جذب سرمایه برای صنایع داخلی میباشد. از مهمترین اهداف دیگراین جشنواره تعامل هرچه بیشتر مسئولین با مدیران و فعالان بخش صنعت جهت همفکری، همدلی و همسوئی مفیدتر، جهت سازندگی و اعتلای صنعت و تجارت کشور است. حضور پررنگ متخصصان و پیشکسوتان صنعت و تجارت در دوره اول جشنواره و استقبال گسترده رسانه ها نمایانگر اهمیت و جایگاه جشنواره در بین فعالان اقتصادی هر دو بخش خصوصی و دولتی میباشد. برند صحت در سومین دوره ی این جشنواره موفق به اخذ تندیس جشنواره گردید.

جمعیت امام علی (ع)- طرح کوچه گردان عاشق- تیرماه 1395

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت امسال نیز مفتخر به همراهی جمعیت امام علی (ع) در اجرای طرح کوچه گردان عاشق گردید. در این طرح مایحتاج گروهی از اقشار نیازمند جامعه تهیه و ارسال گردید.

کمپین بهداشت فردی و سلامت جامعه
شرکت صنعتی و بازرگانی صحت به رسم سال های قبل، در کنار گروهی از آینده سازان این مرزو بوم، ضمن حمایت از فرهنگ سلامت و بهداشت جامعه، این مدرسه را با توزیع محصولات بهداشتی و شوینده در برپایی این ویژه برنامه همراهی نمود.

این طرح در اردیبهشت ماه سال 95 در یکی از دبستان های منطقه 15 تهران اجرایی گردید

هفته سلامت هفته سلامت
صحت خبر صحت خبر صحت خبر صحت خبر