اخبار شرکت صنعتی و بازرگانی صحت
  • موفقیـت های صحت
  • همایـش و نمایـشگاه های صحت
  • کمپیـن های صحت

جشنواره ملی بهره وری
 بهینه کاوی

جشنواره ملی بهره وری و تجربیات موفق ، پروژه ی شرکت صنعتی و بازرگانی صحت، تحت عنوان افزایش راندمان تولید با استفاده از روش های نرم افزاری را بعنوان یکی از پروژه های برتر برگزید. به همین مناسبت این جشنواره جایزه ی ملی تجربیات موفق را به این برند اختصاص داد.

 شامپو
جایزه جهانی بهینه کاوی
 بهینه کاوی

مسابقه ی بین المللی تجربیات موفق، مسابقه ای ست که طی آن سازمان ها به تسهیم عملکرد، فرایندها، ابتکارات و تجربیات خود با سایرین اقدام می نمایند. چهارمین دوره ی این مسابقه ی جهانی در ابوظبی در حالی برگزار گردید که از میان چهار نماینده ی کشورمان، شرکت صنعتی و بازرگنی صحت، موفق به ارائه ی پروژه ی خود و دریافت جایزه ی این مراسم یعنی جایزه جهانی بهینه کاوی گردید. عنوان این پروژه افزایش راندمان تولید با استفاده از روش های نرم افزاری است.

 شامپو


جشنواره برند محبوب

برند صحت در جشنواره ی برند محبوب مصرف کنندگان سال 93 که با حضور بسایر از برندهای مطرح و فعالان صنعت، شوینده، آرایشی و بهداشتی برگزار گردید، موفق به کسب تندیس زرین جشنواره شد.

جشنواره مدیران تحقیق و توسعه

برند صحت در بهمن ماه سال 92 در جشنواره ی مدیران نمونه تحقیق و توسعه ی کشور که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید، حضور بهم رساند و طی انجام فرایند ممیزی سازمان های شرکت کننده، موفق به دریافت تندیس این جشنواره گردید.

همایش استانداردهای جهانی در اقتصاد پویا

همایش استانداردهای جهانی در اقتصاد پویا که در پنجم آذرماه سال 92 و در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید. برند صحت موفق به دریافت تندیس این جشنواره گردید. این همایش یکی از مناسباتی است که بواسطه ی برگزاری ممیزی شرکت های شرکت کننده به برگزیدگان، تندیس برند برتر تعلق می گیرد.

تندیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان

سالانه سازمان ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شرکت های مختلف و برندهای طرح کشور را مورد ارزیابی قرار می دهد. به موجب این ارزیابی در سال 1392 ، برند صحت موفق به کسب لوح تقدیر "حمایت از حقوق مصرف کنندگان" از سازمان ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان البرز گردید.
نمایشگاه ایران بیوتی - اردیبهشت ماه 1393
حضور شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در بزرگترین رویداد و تجمع سالیانه فعالان و تولید کنندگان صنعت آرایشی و بهداشتی کشور در دومین سال پیاپی – طی این نمایشگاه گروه زیادی از فعالان این عرصه با بازدید از غرفه ی برند صحت، با آخرین محصولات و خدمات این برند آشنا شدند. اردیبهشت ماه 1393- محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران

نمایشگاه ایران بیوتی کلین 93 نمایشگاه ایران بیوتی کلین 93
نمایشگاه ایران بیوتی کلین 93نمایشگاه ایران بیوتی - اردیبهشت ماه 1392
حضور برند صحت در نمایشگاه ایران بیوتی کلین، اردیبهشت ماه 1392 – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

نمایشگاه ایران بیوتی نمایشگاه ایران بیوتی
نمایشگاه ایران بیوتی
دومین همایش و نمایشگاه جنبی طلای سبز- آبان ماه 1392

مورخ 8 و 9 آبان ماه سال 1392 در دانشگاه شهید بهشتی سالن ابوریحان دومین همایش طلای سبز برگزار گردید. در این همایش جمعی از بزرگان و متخصصان در حوزه‌ی گیاهان دارویی حضور داشتند و شرکت صنعتی و بازرگانی صحت نیز مفتخر به دریافت تندیس این همایش شد. بموازات برگزاری این همایش، نمایشگاه جنبی نیز برپا شد که شرکت صنعتی وبازرگانی صحت ضمن مشارکت در همایش در غرفه‌ نمایشگاهی خود نیز حضور پر رنگی داشته است.
برگزاری دومین دوره از کمپین آموزشی بهداشت فردی و سلامت جامعه در شهرستان دشتستان- استان بوشهر، اسفندماه 93

دومین دوره از کمپین های بهداشت و سلامت شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در حالی برگزار گردید که میزبان مردم خونگرم استان بوشهر، شهرستان دشتستان بوده ایم. در این مرحله ضمن بازآموزی مفاهیم بهداشت و سلامت فردی به دانش آموزان این منطقه، نسبت به توزیع بسته های سلامت در میان کودکان اقدام گردید. ما برای صحت و بالندگی کودکان امروز و آینده سازان این مرزوبوم، همواره در تلاشیم. 
کمپین آموزشی بهداشت فردی و سلامت جامعه در شهرستان میناب ، اسفندماه 92

در اسفندماه سال 1392، شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در جریان اجرای کمپین بهداشت و سلامت ، گروهی از مادران شهرستان میناب را نیز مخاطب طرح خود قرار داد و با طراحی و اجرای کمپین مادران سالم، فرزندان سالم، جامعه ی سالم ، به آموزش مادران جوان جهت مراقبت های اولیه در نگهداری از نوزادانشان، اقدام نمود. در این طرح با تدارک دیدن بسته های سلامتی جهت مادران، این آموزش را به مورد اجرا گذارد.
کمپین آموزشی بهداشت فردی و سلامت جامعه در شهرستان میناب ، اسفندماه 92

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت با هدف ارتقا سطح بهداشت و سلامت جامعه و ترویج فرهنگ توجه به سلامت فردی، اقدام به برگزاری کمپین آموزشی و بهداشتی مدارس شهرستان های میناب در سال 92 نموده است. در این کمپین ها، با آموزش موازین بهداشت فردی و به گروهی از کودکان سرزمینمان، گامی کوچک در جهت بهبود سلامت جامعه برداشته شده است.

بازارچه خیریه نیکان ماموت

در مورخ 2 و 3 آبان ماه سال 1392 در کانون فرهنگی، ورزشی قدس واقع در شهرک غرب بازارچه‌ی خیریه‌ای توسط موسسه خیریه نیکان ماموت برگزار گردید و شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در این امر خداپسندانه به عنوان حامی پلاتینیوم حضور داشت.
صحت خبر صحت خبر صحت خبر صحت خبر